Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

MEX - PLAYOFF - KOBYLKY V DOMÁCICH ZÁPASOCH VÍŤAZNE PDF Tlačiť E-mail

Florbalová Salming extraliga mužov mala na programe prvé zápasy štvrťfinále play off. Kobylky privítali na domácej palubovke Stupavu.

1. zápas

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – Bogdau Stupava 9:6 (2:2, 2:2, 5:2)

Stav série: 1:0

Vedenia v zápase sa ujali hostia zo Stupavy, ale kobylky dokázali otočiť na 2:1. Po 20. minútach sa odchádzalo do šatní za stavu 2:2. V druhej tretine sa dostala Stupava do vedenia 2:4, ale kobylky stihli do jej záveru vyrovnať na 4:4. Rozhodujúcou sa ukázala tretia tretina, ktorú kobylky vyhrali 5:2 a po víťazstve 9:6 sa ujali vedenia v sérii 1:0.

Góly Grasshoppers:
13., 52. Koščo, 12. Veneny, 35. Ondrejmiška, 36. Vavrica, 41. Pavlikovič, 45. Galovič, 46. Vlastný, 47. Radil
Hviezda zápasu:    starMarek "Emil" Koščo star

Vylúčenia: 2:2

Rozhodovali: Pánči, Pánis

Počet divákov: 100

2. zápas

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – Bogdau Stupava 11:2 (5:0, 2:0, 4:2)

Stav série: 2:0

V druhom zápase nenechali kobylky nič na náhodu a od začiatku diktovali tempo hry. V úvodnej tretine si vytvorili domáci päťgólový náskok, ktorý sa v ďalších tretinách zvyšoval až na konečných 11:2. Hetrikom v zápase sa blysol Novák, autor hetriku. Po víťazstve 11:2 vedú kobylky v sérii hranej na tri víťazné zápasy 2:0. Tretí, respektíve štvrtý zápas odohrajú kobylky najbližší víkend v Stupave, kde môžu ukončiť štvrťfinálovú sériu.

32., 41., 45. Novák, 4., 47. Hrin, 15., 52. Vavrica, 1. Kvasnica, 10. Galovič, 12. Koščo, 48. Radil
Hviezda zápasu:    star Matej "Kudla" Novák star

Vylúčenia: 0:2

Rozhodovali: Boháčová, Hrivnák

Počet divákov: 70

Zostava Grasshoppers: Kružel, Turiak, Sak – Kvasnica, Hrin, Radil, Baránek, Koščo, Pavlikovič, Francl – Ondrejmiška, Galovič, Ladňák, Pazderka, Veneny, Novák, Vavrica, Grlický, Jurčík, Dorčík. Tréner: Novák.