Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

MI - REZERVA KOBYLIEK PRINIESLA Z POD HRADIEB MATÚŠA ČÁKA 4 BODY PDF Tlačiť E-mail

1. liga mužov vo florbale pokračovala v sobotu svojím 17. a 18. kolom. Rezerva kobyliek odohrala v Trenčíne zápas proti Modre a Púchovu.

17. kolo

FBC Modra - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina B 4:12 (1:4, 2:4, 1:4)

Favoritom v zápase bola rezerva kobyliek, ktorá si vytvorila v prvej tretine trojgólový náskok. S pribúdajúcim časom narastalo skóre na strane kobyliek. Kobylky si z chuti zastrieľali a po víťazstve 4:12 si pripísali na svoje konto povinné 2 body. Strelecký apetít v zápase mali Grlický autor štyroch gólov a Miške autor hetriku.

Góly Grasshoppers B:
Grlický 4, Miške 3, Jurčík 2, Dorčík, Šimurka, Ďurnek.
Hviezda zápasu:    star Martin "Grco" Grlický star

Vylúčenia 1:1

Rozhodovali: Meszároš, Rybanský

Zostava Grasshoppers B: Sak, Solárik – Hrin M., Kuka, Koščo M., Dorčík, Chládek, Hrin A. – Dudek, Jurčík, Šimurka, Grlický, Ďurnek, Vojtek, Kubička, Miške. Tréner: Hrnčiar.

18. kolo

FBK Púchov - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina B 4:17 (1:5, 1:5, 2:7)

V zápase tretieho tímu so štvrtým sa očakával vyrovnaný priebeh. Kobylky od úvodu prevzali iniciatívu a už v prvej tretine si vytvorili štvorgólový náskok. S pribúdajúcim časom sa skóre zvyšovalo až na konečných 4:17. Kobylky si zastrieľali aj v druhom zápase a do tabuľky si pripísali 2 body. V zápase sa štyrmi gólmi zaskvel Grlický.

Grlický 4, Koščo 2, Šimurka 2, Vavrica 2, Dorčík 2, Jurčík, Vojtek, Hrin M., Hrin A., Miške.

Vylúčenia 5:1

Rozhodovali: Kováč, Rochovanský

Zostava Grasshoppers B: Sak, Solárik – Hrin M., Kuka, Koščo M., Dorčík, Chládek, Hrin A. – Dudek, Jurčík, Šimurka, Vavrica, Grlický, Ďurnek, Vojtek, Kubička, Miške. Tréner: Hrnčiar.

Kobylky s prehľadom kontrolovali priebeh oboch zápasov o čom svedčí aj celkové skóre 8:29. Rezerva kobyliek si pripísala po sobote do tabuľky 4 body a po osemnástich kolách sa nachádza na 3. mieste.