Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

MEX - Z VÝCHODU SA KOBYLKY VRÁTILI BEZ BODU PDF Tlačiť E-mail

Florbalová extraliga mužov pokračovala 20. a 21. kolom. Kobylky vycestovali do Košíc, kde v sobotu odohrali zápas proti ATU Košice a v nedeľu proti Florku Košice.

20. kolo

ATU Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

Po vyrovnanom úvode išli v poslednej minúte úvodnej tretiny do vedenia kobylky zásluhou Grlického. V druhej tretine domáci dvoma gólmi otočili priebeh stretnutia a do poslednej tretiny sa išlo za stavu 2:1. V 46. minúte vyrovnával na 2:2 Ladňák. V zapätí mali možnosť presilovej hry kobylky, ale početnú výhodu nevyužili. Naopak do vedenia 3:2 išli domáci, na čo kobylky nedokázali odpovedať ani počas záverečnej hry bez brankára.

Strely na bránku: 18:28

Zostava Grasshoppers: Kružel, Turiak – Kvasnica, Hrin, Baránek, Koščo, Radil, Balko – Galovič, Pavlikovič, Ondrejmiška, Veneny, Novák, Ladňák, Hruška, Pazderka, Grlický. Tréner: Novák.

21. kolo

Florko Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)

Vstup do zápasu vyšiel domácim, ktorí v 9. minúte vyhrávali 2:0. V 10. minúte znižoval na 2:1 Hruška. V druhej tretine išli po dvoch brejkoch domáci do vedenia 4:1 a s kobylkami to nevyzeralo ružovo. Po redukcii v zostave sa kobylkám podarilo znížiť na 4:3 zásluhou Pazderku a Venenyho, ale počas záverečnej hry bez brankára inkasovali na konečných 5:3.

10. Hruška, 45. Pazderka, 56. Hrin.

Vylúčenia: 7:3

Rozhodovali: Gernát, Gorazd

Počet divákov: 120

Strely na bránu: 14:13

Zostava Grasshoppers: Kružel, Turiak – Kvasnica, Hrin, Baránek, Koščo M. – Grlický, Balko, Veneny, Novák, Pavlikovič, Hruška, Štefanko, Pazderka, Radil. Tréner: Novák.

Po 21. kole klesli kobylky na 3. miesto. 21.2.2014 odohrajú kobylky dohrávku 19. kola v Bratislave proti miestnemu Hurikánu a o deň neskôr 22.2.2014 o 18:00 v 22. kole (poslednom v základnej časti) privítajú na domácej palubovke ŠH Rosinská cesta Žilina tím FBK Tvrdošín.