Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

JEX - PO ŠTVRTOM KOLE KOBYLKY NA ČELE TABUĽKY PDF Tlačiť E-mail

Juniorská extraliga pokračovala 3. a 4. kolom na domácej palubovke v Žiline. V prvom zápase sa mladé kobylky stretli s mužstvom Partizánskeho a v druhom s 1. FBC Trenčín.

3. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBK Harvard Partizánske 14:5 (7:0, 3:1, 4:4)

Od začiatku sa chopili opratov zápasu kobylky a diktovali tempo hry. Herne aj gólovo sa presadzovali hlavne hráči figurujúci vo výbere slovenskej juniorskej reprezentácie, ktorí spolu vytvorili údernú päťku kobyliek. Do šatní odchádzali kobylky spokojné s vysokým vedením 7:0. Od druhej tretiny kobylky premiešali zostavu, ťažisko zápasu na seba prevzali mladší hráči z radov dorastencov. Hra sa tak vyrovnala, čo odzrkadlila aj remízová tretia tretina.

Góly Grasshoppers:
3:31 Vavrica (Grlický) 1:0, 06:24 Jurčík (Vavrica) 2:0, 07:15 Francl (Miške) 3:0, 11:46 Chládek (Koščo) 4:0, 12:57 Hruška (Miške) 5:0, 13:06 Vavrica (-) 6:0, 18:05 Ďurnek (Hruška) 7:0, 22:30 Kuka (Vojtek) 8:0, 31:37 Kubička (Chládek) 9:1, 36:10 Chrastina (Miške) 10:1, 47:12 Kuka (-) 11:1, 48:37 Kubička (Miške) 12:01, 54:48 Miške (-) 13:3, 57:16 Bobuľa (Vojtek) 14:4
Hviezda zápasu:    star Michal "Štipec" Miške star

Vylúčenia 1:1

Rozhodovali: Pánči, Boháčová

Počet divákov: 8

Zostava Grasshoppers: Turiak - Tkáčik, Francl, Koščo, Petrovič, Kuka, Hruška, Miške, Grlický, Vavrica, Jurčík, Chládek, Vojtek, Imrišík, Ďurnek, Kubička, Kozaňák, Chrastina, Bobuľa, Tréneri: Hrnčiar, Veneny.

4. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – 1. FBC Trenčín 9:2 (3:1, 2:0, 4:1)

Vedenia v zápase sa ujali hostia z Trenčína, ale kobylky dokázali otočiť skóre a po 20. minútach sa išlo do šatní za stavu 3:1. V ďalších dvoch tretinách kobylky zvyšovali skóre až na konečných 9:2. Po víkende si mladé kobylky pripísali do tabuľky 4 body. Kobylky sa po 4. kole prepracovali na 1. miesto, keď zvíťazili vo všetkých doterajších zápasoch.

Kapitán Grasshoppers Hruška: Dnes sme si z chuti zastrieľali a čo je najdôležitejšie, pripísali 4 body do tabuľky za dve víťazstvá.

Góly Grasshoppers
11:41 Vavrica (Grlický) 1:1, 13:52 Jurčík (Grlický) 2:1, 18:23 Grlický (Vavrica) 3:1, 23:47 Miške (Hruška) 4:1, 30:11 Grlický (Jurčík) 5:1, 44:20 Hruška 6:1, 52:07 Chládek (Turiak) 7:1, 53:45 Vavrica (Koščo) 8:1, 59:39 Imrišík (Chládek) 9:2
Hviezda zápasu:    star Rudo Turiak star